Publikované

Click&Plug DEVIdry™

So systémom elektrického podlahového vykurovania DEVIdry™ dokážete jednoduchým spôsobom dosiahnuť vysokú úroveň pre pohodlie Vášho domova. Nazývame ho System Click, pretože DEVIdry™ sa jednoducho zacvakne a nevyžaduje obvyklú výplňovú hmotu medzi zdrojom tepla a podlahou.

Dobrou správou je, že inštalácia je veľmi jednoduchá, pretože oproti zdrojom tepla, elektrické podlahové vykurovanie má mnoho veľmi zvláštnych výhod, ktoré spĺňajú úroveň pohodlia, akú očakávame od ktoréhokoľvek moderného domu alebo kancelárie.

Ak máte starosť ohľadom nákladov za vykurovanie, elektrické podlahové vykurovanie môže byť skvelou cestou, ako efektívnejšie využiť váš rozpočet. Čiastočne preto, že stačí len zapnúť zdroj tepla kedy potrebujete, a čiastočne preto, že podlahové vykurovanie rozvádza teplo lepšie.

Celkovo to znamená, že používate menej energie pre dosiahnutie pohodlnejšieho tepla. V porovnaní s vykurovaním konvenčnými (radiátormi) zabraňuje podlahové vykurovanie prievanu na úrovni podlahy. A ak je vám zima na nohy, zvyšku tela je zima tiež.

Elektrické podlahové vykurovanie DEVIdry™ je vhodné ako pre nové budovy, tak pre renováciu vybraných miestností. Máte detskú izbu, ktorý vyžaduje vysokú úroveň pohodlia? Spálňu, ktorá potrebuje zvláštny design? A čo napríklad vašu domácu kanceláriu, ktorá potrebuje účelnosť spojenú s pohodlím, ak sedíte pri počítači veľa hodín denne? DEVIdry™ je riešením pre vás, ak chcete využiť mnohých výhod elektrického podlahového vykurovania a začať žať tieto výhody rýchlo a ľahko.

Devidry - system clic - vrstvyS DEVIdry™ vyberáte múdro. Dostanete všetky výhody elektrického podlahového vykurovania a pritom aj riešenie, ktoré sa ľahko montuje – od výrobcu s rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami, ktorého výrobky majú vysokú životnosť.

Konštrukcia DEVIdry™ je tak jednoduchá, ako samotný produkt. DEVIdry™ pozostáva z penovej rohože obsahujúcej päť vrstiev – každá má vlastnú individuálnu funkciu. Každý pás je vybavený spojovacím systémom, umožňujúcim jednoduché položenie celej podlahy.

DEVIdry™ nevyžaduje podlahový poter a možno ho použiť ako s drevenou podlahou, tak aj s laminátovou. So systémom Click & Plug ju možné tento systém nainštalovať aj pod koberce. Užívajte si skutočnosť, že DEVIdry™ znižuje hluk, pretože penové pásy fungujú ako “kročajová” izolácia.

Inštalačný návod pre DEVIdry™ - S DEVIdry™ je to jednoduché! Devidry™ je predovšetkým o komforte a pohodlí. Devidry™ začína jednoduchou montážou a končí lepšou distribúciou tepla v miestnosti, než by ste získali použitím klasických radiátorov. Devidry™ – predstavuje unikátny systém elektrického podlahového vykurovania so systémom Zacvakni & Pripoj.

INŠTALAČNÝ NÁVOD – S DEVIdry™ je to jednoduché!

DEVIdry™ je predovšetkým o komforte a pohodlí. DEVIdry™ začína jednoduchou montážou a končí lepšou distribúciou tepla v miestnosti, než by ste získali použitím klasických radiátorov. DEVIdry™ – predstavuje unikátny systém elektrického podlahového vykurovania so systémom Zacvakni & Pripoj.

Krok 1
Začnite tým, že si zakreslíte plochu, ktorú chcete pokryť systémom DEVIdry™. Potom spočítajte celkovú potrebnú plochu v metroch štvorcových.
Krok 2
Nezabudnite si tiež kúpiť zodpovedajúcu sadu DEVIdry™ Kit, ktorá obsahuje regulátor a riadiacu jednotku. Nezabudnite na výplňový materiál, ktorý poslúži k vyplneniu jednak častí plochy bez vykurovania a zostávajúcich častí podlahy.
Krok 3
Starostlivo vyčistite podlahu a odstráňte z nej všetky nečistoty a prach.
Krok 4
Položte vykurovacie rohože a spojte ich k sebe konektormi.
Krok 5
Potom, čo ste pomocou noža narezali vykurovacie rohože, zakryte zostávajúce časti podlahy vyplňovacím materiálom.
Krok 6
Pripojte regulátor a riadiacu jednotku.
Zapojte vidlice do zásuvky. Mali by ste cítiť, že sa podlaha ohrieva. Teraz môžete na povrch DEVIdry™ poukladať požadovanú konečnú podlahu.

THERMEX s.r.o. Vám ponúka široký sortiment značky DEVI:

[wpsc_products category_url_name=’sucha-montaz-devidry’ number_per_page=’12’ sort_order=’name’]