Certifikáty, Manuály pre DEVI

Návod Devireg 610

Download (PDF, 447KB)

Inštalačný návod pre DEVIcell™ (7/14/2014) - Predstavte si, že môžete zapnúť elektrické podlahové vykurovanie v deň, kedy bolo inštalované - bez toho, aby ste museli čakať na vysušenie výplňového materiálu. Kombinácia dosiek DEVIcell™DRY, vykurovacích káblov DEVIflex™ a termostatu DEVIreg™ 550 ponúka dokonalé riešenie pre rýchlu a jednoduchú montáž elektrického podlahového vykurovania pod drevené podlahy.
Inštalačný návod pre DEVIdry™ (7/8/2014) - S DEVIdry™ je to jednoduché! Devidry™ je predovšetkým o komforte a pohodlí. Devidry™ začína jednoduchou montážou a končí lepšou distribúciou tepla v miestnosti, než by ste získali použitím klasických radiátorov. Devidry™ – predstavuje unikátny systém elektrického podlahového vykurovania so systémom Zacvakni & Pripoj.
Inštalačný návod pre DEVImat™ (7/14/2014) - Vykurovacie články sa nesmú dotýkať ani krížiť navzájom alebo s inými vykurovacími článkami a musia byť rovnomerne rozmiestnené na ploche. Vykurovacie články a hlavne pripojenie musia byť chránené pred namáhaním a napínaním.
DEVI kurenie Certifikát DEVIwarranty™ (7/30/2014) - Predĺžená 20-ročná záruka DEVI.